Choose your language   polska english
TOTORU design&multimedia
HOME TOTORU USŁUGI GALERIA KONTAKT
>> Jak pracujemy?
>> Umowy i formularze
>> Materiały prasowe i promocyjne
>> Startery dla nowych w biznesie
>> 24/7

HOME>>TOTORU

TOTORU

ToTORU motto


TOTORU to młoda, kreatywna agencja brandingowo-produkcyjna na miarę XXI w. Wiedza, doświadczenie, nieograniczone pokłady wyobraźni i dostarczone nam narzędzia, powstałe w dobie cyfrowej rewolucji, pozwalają nam tworzyć kreacje dla firm każdego formatu, które pomagają naszym klientom w dążeniu do sukcesu. W TOTORU każdy znajdzie coś dla siebie.

TOTORU to pełen energii zespół posiadający doświadczenie w branży reklamowej i produkcji multimedialnych – grafików, fotografów, specjalistów w dziedzinie marketingu i multimediów. To zespół ludzi ciekawych świata, ciekawych rzeczy, zawsze na tropie nowych trendów i technologii. TOTORU to zespół nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, otwarty na nowe wyzwania, mający wspólne cele i wspólne ideały. TOTORU to zespół optymistycznie patrzący na świat, gotowy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W TOTORU zawsze współpracujemy z naszymi klientami na partnerskich zasadach. Rozmawiamy, słuchamy, dyskutujemy, wspólnie dzielimy się spostrzeżeniami. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że sukces naszych klientów warunkuje nasz własny.


Zapraszamy do współpracy.
 JAK PRACUJEMY? +
Jak pracujemy
 UMOWY I FORMULARZE +
umowy i formularze
 MATERIAŁY PROMOCYJNE +
materiały prasowe
galeria prac do góry
zobacz więcej
© TOTORU S.C.  |  tel. +48 502136267  |  Skontaktuj się z nami  | Polityka prywatności i dane osobowe |  ul. Chrobrego 77 lok. 11 Oława 55-200 Dolny Śląsk
TOTORU design&multimedia