Choose your language   polska english
TOTORU design&multimedia
HOME TOTORU USŁUGI GALERIA KONTAKT
>> Jak pracujemy?
>> Umowy i formularze
>> Materiały prasowe i promocyjne
>> Startery dla nowych w biznesie
>> 24/7

HOME>>TOTORU>>JAK PRACUJEMY?

JAK PRACUJEMY?

jak pracujemy


Każda współpraca jest inna, nowy projekt, nowe zadanie, nowe wyzwanie. Jednak bez względu na to z jaką firmą współpracujemy i jaki zakres prac mamy do wykonania, zasady naszej współpracy są zawsze takie same. Oto siedem kroków, które gwarantują udaną współpracę.KROK 1 - Rozmowy wstępne
Pierwszy krok to o wiele więcej niż tylko wycena i podpisanie umowy. Na tym etapie pozyskujemy informacje niezbędne do prawidłowego rozpoznania potrzeb Państwa firmy. Państwo najlepiej znają swoją branżę, dlatego zawsze uważnie słuchamy tego, co mają nam Państwo do powiedzenia. Dzięki temu pomagamy Państwu wybrać optymalne rozwiązania, które będą najlepiej wspierały rozwój Państwa firmy.

KROK 2 - Badanie rynku
Na tym etapie znamy już potrzeby Państwa firmy i Państwa oczekiwania. Zakres naszych działań jest jasno określony. Czas na badanie rynku, jego szczegółowe analizy i przyjrzenie się konkurencji.

KROK 3 - Preprodukcja
Trzeci krok to ulubiony etap naszej pracy. Bez względu na to czego dotyczy postawione przed nami wyzwanie, preprodukcja to czas poświęcony na przygotowanie koncepcji. To moment, w którym wszyscy nasi specjaliści pracują razem wykorzystując obie półkule mózgu. W końcu każdy dobry projekt wymaga zintegrowanego myślenia. Myślenia marketingowego, analitycznego, a także nie byle jakiej wyobraźni i pomysłowości.

KROK 4 - Korekty i akceptacje
Po zakończeniu etapu preprodukcji przedstawiamy Państwu nasze założenia, projekty koncepcyjne, szkice. Dyskutujemy, wysłuchujemy ewentualnych uwag i nanosimy poprawki. Musimy być pewni, że zmierzamy we właściwym kierunku przed przystąpieniem do za-awansowanego procesu produkcji.

KROK 5 - Produkcja i postprodukcja
Etap produkcji i postprodukcji to popis naszego rzemiosła - umiejętności, znajomości programów graficznych i nowoczesnych technologii. Na tym etapie nasze kreacje nabierają właściwego kształtu i nowego wymiaru.

KROK 6 - Finalna akceptacja
Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach efekt pracy całego zespołu zostaje przedstawiony Państwu do finalnej akceptacji. Satysfakcjonuje nas tylko pełna satysfakcja klienta. Nanosimy ewentualne poprawki do momentu, aż klient jest w pełni zadowolony z wykonanej przez nas usługi.

KROK 7 - Zakończenie prac
To jak dokładnie wygląda ostatni etap naszej współpracy zależy od tego, czego dokładnie dotyczy powierzone nam zadanie. Na tym etapie rozpoczynamy kampanie reklamowe, oddajemy materiały do druku, do tłoczni. Współpracujemy z najlepszymi, by móc zapewnić Państwu kompleksową obsługę i dostarczyć gotowy produkt na najwyższym poziomie.

Na koniec przekazujemy Państwu fakturę VAT, zarchiwizowane w celu bezpieczeństwa materiały na nośniku CD/DVD oraz prawa autorskie.
 JAK PRACUJEMY? +
Jak pracujemy
 UMOWY I FORMULARZE +
umowy i formularze
 MATERIAŁY PROMOCYJNE +
materiały prasowe
galeria prac do góry
zobacz więcej
© TOTORU S.C.  |  tel. +48 502136267  |  Skontaktuj się z nami  | Polityka prywatności i dane osobowe |  ul. Chrobrego 77 lok. 11 Oława 55-200 Dolny Śląsk
TOTORU design&multimedia