Choose your language   polska english
TOTORU design&multimedia
HOME TOTORU USŁUGI GALERIA KONTAKT

HOME>>GALERIA>>MULTIKATALOG ŚLUBNY


MULTIKATALOG ŚLUBNYKategoria: branding, materiały promocyjne, okładka, nadruk, www

Autor: Gosia Kuc

Współpraca: Aga Pawtel-Bednarska, Gaweł Sagan, Grzesiek Szelągowski

Dla: Multikatalog Ślubny - TOTORU s.c.

WWW: www.multikatalogslubny.plOpis: Multikatalog Ślubny to multimedialne prezentacje ofert firm związanych z branżą ślubną na płytach DVD a także interaktywna baza teleadresowa na płycie CD i serwis internetowy. To projekt, który powstał głównie z myślą onarzeczonych, jednak będzie także wspaniałym źródłem informacji dla wszystkich planujących organizację imprez okolicznościowych: urodzin, komunii, rocznic ślubu.
Multikatalog Ślubny na DVD to innowacyjna forma reklamy dająca reklamodawcom olbrzymie możliwości prezentacji swojej oferty. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.multikatalogslubny.pl.

Tworząc Multikatalog Ślubny postawiliśmy na prostą formę, która jednoznacznie komunikuje o jego charakterze a jednocześnie wyróżnia się na tle tradycyjnego „weselnego dizajnu" wyróżniając tym samym Multikatalog Ślubny na tle konkurencji.
Wydaniu DVD towarzyszy akcja „Bądź ECO - podaj dalej" - promowana ikoną parafrazującą ikonę recyklingu. Akcja zachęca użytkowników wydania DVD, do przekazania go innym, kiedy spełnił już swoją funkcję i nie jest im już potrzebny. Dzięki akcji „Bądź ECO - podaj dalej" ilość odbiorców nieogranicza się jedynie do nakładu.
© TOTORU S.C.  |  tel. +48 502136267  |  Skontaktuj się z nami  | Polityka prywatności i dane osobowe |  ul. Chrobrego 77 lok. 11 Oława 55-200 Dolny Śląsk
TOTORU design&multimedia