Choose your language   polska english
TOTORU design&multimedia
HOME TOTORU USŁUGI GALERIA KONTAKT
>> Budowanie świadomości marki
>> Identyfikacja wizualna
>> Grafika
>> WWW
>> Usługi kreatywne AUDIO/VIDEO
>> Ilustracje
>> Fotografia
>> Reklama
>> Strategie marketingowe
>> E-marketing
>> Pakiety promocyjne
>> Przykładowy cennik

HOME>>USŁUGI>>STRATEGIE MARKETINGOWE

STRATEGIE MARKETINGOWE
W TOTORU torujemy firmom drogę do sukcesu odpowiednią strategią i prezentacją. Każda firma może odnieść sukces i stać się silną marką, wystarczy nią dobrze pokierować i stworzyć jej odpowiednie warunki.

Zawsze uważnie słuchamy naszych klientów, żeby w pełni zrozumieć ich potrzeby i pomóc obrać właściwy kurs. W oparciu o analizę i ocenę sytuacji firmy i jej otoczenia pomagamy klientom ustalić strategiczne cele rozwoju firmy, by następnie móc przystąpić do opracowania strategii działań i komunikacji.

Dokładnie przyglądamy się konkurencji naszych klientów. Słabe strony konkurencji dodają nam skrzydeł i inspirują do poszukiwania najlepszych rozwiązań. W ramach oferty strategie marketingowe określamy politykę rynkową, produktową, dystrybucyjną, cenowo-kredytową i promocyjno-reklamową.

Na każdym etapie współpracy wspieramy klientów naszą wiedzą. Nasze działania są przemyślane, co pozwala na zredukowanie kosztów oraz zwiększenie skuteczności. W drodze do celu postępujemy według sprawdzonych metod, dostosowując plan działania, kierunki rozwoju i narzędzia do charakteru, polityki, skali i budżetu firmy.
galeria prac do góry
zobacz więcej
© TOTORU S.C.  |  tel. +48 502136267  |  Skontaktuj się z nami  | Polityka prywatności i dane osobowe |  ul. Chrobrego 77 lok. 11 Oława 55-200 Dolny Śląsk
TOTORU design&multimedia